SIKÇA SORULAN SORULAR

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız günden itibaren 3 iş günü içerisinde kargo/lojistik firmasına teslim edilmektedir. Kargoya verilen siparişler 3 işgünü lojistil ile gönderilen siparişler ortalama 7 iş günü içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0850 318 01 23  numara ile yada bilgi@evyasam.com.tr adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz evyasam.com.tr’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır
evyasam.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Axess, Maximum, CardFinans ve Advantage kredi kartlarına 12 ay'a kadar taksit imkanı bulunmaktadır.
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz.Ödemenizi ilgili banka hesabına gönderdiğinizde bilgi@evyasam.com.tr adresine bilgi verebilirsiniz.